ورود شما را به سایت انجمن صنفی دفاتر پیشخوان استان مرکزی خوش آمد میگوییم
  
اطلاعیه ها

فراخوان واگذاری تعدادی دستگاه خودپرداز به صورت پیش فروش سه ماهه و اجاره به شرط تملیک

 
نظرسنجی
 


آمار بازدید

جستجو
 
متن مورد نظر را وارد کنید


انجمن صنفی دفاتر پیشخوان استان مرکزی : صفحه اصلی   

 

امكان نظارت الكترونيكي بر فعاليت دفاتر پيشخوان در استانها فراهم شد

به گزارش واحد مرکزی خبر، رییس هیات مدیره کانون کشوری دفاتر پیشخوان دولت با اعلام آغاز فعالیت سامانه مرکزی و درگاه ارائه خدمات این کانون گفت: امکان رصد و نظارت الکترونیکی بر فعالیت و عملکرد دفاتر پیشخوان خدمات دولت از طریق این سامانه برای مسئولان استانی نیز فراهم شده است.
محمدرضا حاجی صادقی افزود: پرتال مرکزی کانون دفاترپیشخوان دولت دارای شاخص های امنیتی ازنهادهای ذیربط و به عنوان درگاه ارائه خدمات معرفی وبه استان ها ابلاغ شده است.
وی اظهارداشت: کانون دفاترپیشخوان دولت مکلف شده امکان نظارت بر فعالیت دفاتر پیشخوان استان ها برای بررسی دستگاه حاکمیتی نظیر کارگروه راهبردی دفاترپیشخوان کشور درنهاد ریاست جمهوری وکارگروه استان و دستگاه های نظارتی را از طریق ارتباط با درگاه اینترنتی فراهم کند.
وی ادامه داد: این امکان برای استان ها فراهم است و دستگاه ها می تواند با اتصال به سایت کانون از عملکرد دفاتر خود در استان ها مطلع شود .
حاجی صادقی همچنین بیان داشت: بخش فناوری اطلاعات کانون آمادگی دارد با رعایت استاندارد و شاخص های مدنظر دستگاه ها، خدمات دولتی آنان را به صورت الکترونیکی دراختیار دفاترخدمات پیشخوان قرار دهد.
وی برون سپاری خدمات دولتی به پرتال مرکزی کانون دفاتر خدمات پیشخوان را از دیگر اهداف این کانون عنوان کرد و گفت: در صورت اجرای این برنامه قابلیت اشتغال زایی دربخش دفاتر خدمات دولت چندین برابر افزایش می یابد .
به گفته حاجی صادقی هم اکنون 16هزار دفتر پیشخوان خدمات دولت با سرمایه گذاری حدود 120هزار میلیارد ریالی وایجاد اشتغال پایدار 70هزار نفری در زمینه ارائه خدمات ثبت احوال، امور مالیاتی، پست، گاز، مخابرات، خدمات آبفا، خدمات شهری و بیمه سلامت در کشور فعالیت دارد.
رییس هیات مدیره کانون دفاتر پیشخوان خدمات دولت به منظور شرکت در کارگروه استانی دفاترپیشخوان چهارمحال و بختیاری به شهرکرد سفر کرده است.

 

 

 

نمایش : 21
[0]
نویسنده
شنبه ۱ آذر ۱۳۹۳
تاریخ
   

 

 

 

شهردار اهواز با اشاره به لزوم فراهم ساختن زیر ساخت های شهر الکترونیک گفت: 30 مورد از وظایف شهرداری اهواز به دفاتر پیشخوان دولت واگذار شده است.

به گزارش مهر، سید خلف موسوی عصر دیروز سه شنبه در جلسه واگذاری خدمات ادارات و شهرداری ها به دفاتر پیشخوان دولت که در استانداری خوزستان برگزار شد، عنوان کرد: شهروندان از بدو تولد تا تا آخرين لحظه عمر خود با سازمان شهرداری در ارتباط هستند به همین منظور باید در راستای رفاه حال شهروندان به سمت شهر الکترونیکی شدن پیش برویم.
وي افزود: شهرداری زمانی می تواند در محول کردن برخی فعالیت ها به دفاتر پیشخوان دولت به خوبی عمل کند که زیر ساخت های لازم را به همین منظور فراهم آورد.
موسوی با اشاره به اینکه سازمان شهرداری جز 10 سازمان اول کشور در زمینه فساد است، اظهار کرد: به طور حتم اجرای طرح برون سپاری و فاصله گرفتن از فساد اداری نسبت مستقیم دارند به همین دلیل به هر اندازه که برون سپاری یک سازمان افزایش یابد به همان اندازه از فساد فاصله خواهد گرفت.
شهردار اهواز گفت: دولت 111 وظیفه که قابلیت محول شدن به دفاتر پیشخوان دولت را دارند برای شهرداری مشخص کرده و در حال حاضر شهرداری اهواز نیز با همکاری استانداری خوزستان 30 مورد از این وظایف را به دفاتر پیشخوان دولت در سطح شهر واگذار کرده است.
موسوی تصریح کرد: در شهرداری اهواز 126 فرایند در راستای برون سپاری شناسایی شده اند. صدور پروانه ساختمانی مهمترین فرایندی است که باید در برون سپاری به آن توجه ویژه کرد.

نمایش : 13
[0]
نویسنده
شنبه ۱ آذر ۱۳۹۳
تاریخ
   

بسمه تعالي

فوري                                                             فوري

 

سلام عليكم

احتراما به استحضار كليه مديران محترم دفاترپيشخوان استان مي رساند شماره حساب هاي واريز مبالغ واگذاري انشعاب و واريز مبالغ متفرقه متقاضيان و مشتركين جهت واريز به حساب شركت گاز تغيير كرده لذا نامه ابلاغيه و نامه شناسه واريز نواحي در ادامه مطلب درج گرديده جهت مطالعه به ادامه مطلب مراجعه نمائيد ضمنا تبعات عدم تغيير شماره حساب و واريز به شماره حساب قبلي شركت گاز به عهده دفترمي باشد.


باتشكر

انجمن صنفي دفاترپيشخوان استان

                                                                

نمایش : 93
... ادامه مطلب [0]
نویسنده
پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۳
تاریخ
   
شهرداري     

 

بسمه تعالي

قابل توجه مديران محترم دفاترپيشخوان

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اراک گفت: برون‌سپاری خدمات شهرداری نباید سبب افزایش هزینه‌های شهروندان شود و شهرداری موظف به پرداخت کارمزد ۹ درصد دفاتر پیشخوان دولت هستند.

جمشیدزند در گفت‌وگو با تسنیم در اراک، با اشاره به اینکه شهرداری اراک  وصول عوارض خودرو را به دفاتر پیشخوان دولت واگذار کرده اظهار کرد: وصول این عوارض به واسطه دفاتر پیشخوان دولت با کارمزد 9 درصد به این دفاتر واگذارشده است.
وی افزود: مطابق با آئین نامه دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی، عوارض خودرو به این دفاتر توسط شهروندان باید انجام شود و شهرداری بابت خدمات دفاتر در وصول عوارض خودرو کارمزد پرداخت نکند.
رئیس‌کمیسیون برنامه ‌وبودجه وحقوقی‌ واملاک شورای اسلامی کلانشهر اراک تصریح کرد: مالکان خودروها و وسائل نقلیه که عوارض خودروهای خود را به موقع پرداخت می‌کنند شهرداری در راستای تشویق این افراد 50 درصد کارمزد دفاتر را پرداخت می‌کند.
زند با اشاره به اینکه تفاهم نامه‌ای با راهنمایی و رانندگی در مورد افرادی که جریمه خودروهای خود را نمی‌دهند بسته شده گفت: خودروهایی که عوارض سالیانه خود را پرداخت نکرده‌اند با توجه به قانون شهرداری باید قسمتی از هزینه‌های راهنمایی و رانندگی در این مورد را پرداخت کند.
وی افزود: دفاتر پیشخوان دولت در اراک دارای توانمندی‌های بسیاری بوده که به منظور  خدمات‌رسانی بهتربه شهروندان می‌تواند کارهای شهرداری را با کمترین مشکل و بیشترین بازدهی در راستای خدمات رسانی بهتر به شهروندان ارائه دهد.
رئیس‌کمیسیون‌برنامه ‌وبودجه و حقوقی و املاک شورای اسلامی کلانشهر اراک تصریح کرد: ارائه خدمات از طریق این دفاترپیشخوان دولت تاکنون توانسته رضایت شهروندان را به همراه داشته باشد و روند کار شهرداری را تسریع بخشد.
زند با اشاره به اینکه این دفاتر در راستای پیروی از منویات مقام معظم رهبری ایجاد شده اند گفت: اهمیت این دفاتر بسیار زیاد بوده و به منظور عدالت‌ورزی، کاهش فساد اقتصادی و اداری به ارائه خدمات به مردم می پردازند.

 

با تشكر

انجمن صنفي دفاتر پيشخوان استان

 

نمایش : 25
[0]
نویسنده
پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۳
تاریخ
   

بسمه تعالي

با سلام

احتراماً به استحضار مي رساند به پيوست قرارداد عضويت در شبكه پرداخت پيشخوان الكترونيك(posپيشخوان) ارائه گرديده است هرچه سريعتر نسبت به ارسال مدارك اقدام نمائيد.جهت دريافت به ادامه مطلب مراجعه فرمائيد.

 

با تشكر

انجمن صنفي دفاتر استان

نمایش : 76
... ادامه مطلب [0]
نویسنده
پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۳
تاریخ

صفحات     
[آخرين صفحه][88][87][86][85][84][83][82][81][80][79][78][77][76][75][74][73][72][71][70][69][68][67][66][65][64][63][62][61][60][59][58][57][56][55][54][53][52][51][50][49][48][47][46][45][44][43][42][41][40][39][38][37][36][35][34][33][32][31][30][29][28][27][26][25][24][23][22][21][20][19][18][17][16][15][14][13][12][11][10][9][8][7][6][5][4][3][2][1][اولين صفحه]

  
آخرین پست های ارسالی     

صفحه اصلی
صفحه اصلی
صفحه اصلی
صفحه اصلی
صفحه اصلی
صفحه اصلی
صفحه اصلی
صفحه اصلی
صفحه اصلی
صفحه اصلی
صفحه اصلی
صفحه اصلی
صفحه اصلی
صفحه اصلی
صفحه اصلی

 

   
طراحی و پشتیبانی توسط : شرکت فراپردازان وستا